Iegāde

Iešļūcenes no Cool Shoe var iegādāties šādos veikalos:

Iešļūceņu iegāde www.coolshoe.lv

Lai iegādātos iešļūcenes no mūsu mājas lapas Piedāvājumi , lūdzu, sūtīt ziņu, aizpildot zemāk esošo formu. Ziņā nosūtiet produkta saiti, kā arī norādiet izmēru, krāsu un vēlamo piegādes veidu (informāciju par piegādi skatīt zemāk). Pēc ziņas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai informētu par preces pieejamību, kā arī vienotos par tās piegādi.

Piegādes iespējas:

Rīgā un Pierīgā ir iespējama tiešā piegāde. Šajā gadījumā piegāde ir bez maksas. Vairāk par šo piegādes veidu interesējaties, zvanot 29453058 vai rakstot pa e-pastu info@coolshoe.lv un vienosimies par Jums izdevīgāko laiku un vietu, kur saņemt pasūtījumu.

Pakomāti

Izmantojot pakomātu pakalpojumus, rēķinam tiks pieskaitīti pakomāta izdevumi. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts 2-5 dienu laikā no rēķina apmaksas brīža.

Samaksa:

  • Samaksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī. Šis samaksas veids darbojas, izmantojot tiešo piegādi.
  • Ja kā piegādes veidu izmantosiet pakomatu , tad, saņemot pasūtījumu, uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtīsim rēķinu tā priekšapmaksai.
  • Apmaksa jāveic 3 darba dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža.

Lietošanas noteikumi

Iepirkšanos www.coolshoe.lv nosaka LR 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt www.coolshoes.lv iegādāto preci, ja tā neatbilst konkrētajam pasūtījumam vai ir bojāta (par šādu starpgadījumu lūdzam ziņot nekavējoties). Piegādes maksa netiks atgriezta.

  • Ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Jūs varat iepazīties šeit. ( lasīt vairāk…)
  • Ar MK izstrādātajiem noteikumiem par distances līgumu Jūs varat iepazīties šeit. ( lasīt vairāk…)