Iegāde

Cool Shoe iešļūcenes var iegādāties šādos veikalos:

Lai iegādātos mājas lapā pieejamās iešļūcenes, lūdzu sūtīt ziņu, aizpildot zemāk esošo formu. Pēc ziņas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai informētu par preces pieejamību, kā arī vienotos par tās piegādi.

Piegādes iespējas:

Rīgā un Pierīgā ir iespējama tiešā piegāde. Šajā gadījumā piegāde ir bez maksas. Vairāk par šo piegādes veidu interesējaties, zvanot 29453058 vai rakstot pa e-pastu info@coolshoe.lv un vienosimies par Jums izdevīgāko laiku un vietu, kur saņemt pasūtījumu.

„Latvijas pasts”

Izmantojot „Latvijas pasta” pakalpojumus, rēķinam tiks pieskaitīti pasta izdevumi. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts 2-3 dienu laikā no rēķina apmaksas brīža. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt savu sūtījumu.

Samaksa:

  • Samaksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī. Šis samaksas veids darbojas, izmantojot tiešo piegādi.
  • Ja kā piegādes veidu izmantosiet „Latvijas pastu” , tad, saņemot pasūtījumu, uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtīsim rēķinu tā priekšapmaksai.
  • Apmaksa jāveic 3 darba dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža.

Lietošanas noteikumi

Iepirkšanos www.coolshoe.lv nosaka LR 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt www.coolshoes.lv iegādāto preci, ja tā neatbilst konkrētajam pasūtījumam vai ir bojāta (par šādu starpgadījumu lūdzam ziņot nekavējoties). Piegādes maksa netiks atgriezta.

  • Ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Jūs varat iepazīties šeit. ( lasīt vairāk…)
  • Ar MK izstrādātajiem noteikumiem par distances līgumu Jūs varat iepazīties šeit. ( lasīt vairāk…)